Postanowiłem zebrać dla Was 10 filmów, które oglądałem już dziesiątki razy, które zapadły mi szczególnie w pamięci i zaimponowały mi muzyką, montażem i przede wszystkim kombinacjami wykonywanymi przez freestylerów. Zapraszam!

Filmy są ustawione przypadkowo dlatego, że ciężko jest mi wybrać mój ulubiony 🙂


KND – Reborn 2

Na pierwszy ogień leci film znanego ze swoich mega hardcorowych zagrań Konrada Grzesika! APATW, LTATW, 2,5 revy – naprawdę widać, że człowiek musiał bardzo dużo czasu spędzić na doskonaleniu swoich umiejętności zważywszy na jego niski wzrost. Szkoda, że nie pokazuje się już na zawodach. Jedyne co, to możemy mieć nadzieję, że kiedyś wróci jeszcze do tego sportu…


Tom Folan – WORK 2015

Film kolejnego lowerowca, który swoimi combami potrafi zrobić naprawdę wiele. Z fajnie dobranym wstępem i ciekawym montażem, który dodatkowo upiększa całe to widowisko film ten można oglądać godzinami i zachwycać się każdym trickiem Toma! Czytałeś już może wypowiedź Toma na temat turniejów? 🙂


Ricardinho vs Erlend – Super Ball 2017

Jednym zdaniem – pojedynek mistrzów! Gdybym był wtedy sędzią miałbym spory problem z wybraniem zwycięzcy – postawiłbym na remis. Początek Ricardinho i zakończenie battli przez Erlenda – co wybierasz? Odpowiedź zostawiam Tobie!


Brynjar vs Luki – Top 32 – Super Ball 2017

Pamiętam jak oglądałem tą battle na żywo siedząc przed laptopem i zajadając kanapki z dżemem brzoskwiniowym – była to battla, którą oglądałem już (nie przesadzając) dziesiątki razy przed wieloma treningami – zawsze daje mi kopa do dalszej gry. Był to pojedynek dwóch ludzi, którzy są jednymi z najlepszych freestylerów na świecie. Szczególnie w tej battli zaimponował mi Luki (a tak przy okazji – zrobiłem z nim wywiad!) – jego upper i wszystkie niesamowite przejścia oglądałem z otwartą buzią. I te brawa na końcu…!


PWG – Best tricks of 2017

Philip od zawsze imponuje mi swoim stylem i wszystkimi zagraniami, które wprawiają mnie w osłupienie – jego kreatywność nie zna granic! Kombinacje z dragonami, clipperami i pochodnymi trickami robią niesamowitą robotę.


Sander – IACT9 FINAL


Brzezik – MORE! – 2017

Brzezik zapewnił nam klimat, który z pewnością zapadnie Wam w pamięci na długo. Historyczna już muzyka i montaż świetnie komponują się z combami Michała. Kto jeszcze nie oglądał polecam sprawdzić!


This is my style – Tek Neek

To jest pozycja, która zasługuje na szczególne wyróżnienie. Styl jaki pokazali freestylerzy w tym filmie przyprawia mnie o ciarki na całym ciele. Tek Neek zasługuje na 6 w dzienniku!


Mikołaj – Best of Instagram 2


Abdullah Emad – WPUC 10 Q

Wydaje mi się, że jest to najnowszy film z tego zestawienia. Uppera trenuje szczególnie od kilku tygodni i jest to chyba jeden z moich ulubionych stylów – zaraz po lowerze. Nie wiem jak on to robi, ale robi to FENOMENALNIE. Szybkość z jaką wykonuje każdy obrót i precyzja… No po prostu brak słów!

A jakie są Wasze ulubione filmy? Dajcie znać na Facebooku!

4.00 avg. rating (89% score) - 1 vote

Dodaj komentarz