Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

#Do Obejrzenia Inspiracje

3Rever, LOWERS, DAZN – #Do Obejrzenia!

#AIR #DAZN #3REVER

Luty był bardzo owocnym miesiącem pod względem ciekawych filmów, szczególnie dla freestylerów zafascynowanych stylem air, a to za sprawą znanego już nam wszystkim Luci i jego 3REVER – pokazał nam, że w tym sporcie nie ma limitów oraz udowodnił wszystkim swój niesamowity poziom pokazując prawie wszystkie 3 kołowce!


Następnym filmem będzie wideo mojego dobrego kumpla Maćka Leji, który z miesiąca na miesiąc zachwyca nas swoim progresem i nowymi umiejętnościami. Szczególnie lubię oglądać te części, w których Maciek wariuje ze szczęścia – widać wtedy jaką pasję ma w sobie!


Mam też dla Was wszystkie battle z DAZN World Freestyle Masters – polecam obejrzeć szczególnie battle Polaków!


Jak co miesiąc Royal Team przygotowali kompilacje najlepszych akcji Polaków – według mnie, film ze stycznia jest jednym z lepszych zbiorów akcji 🙂


Dawid Piątkowski – autor kilku książek o samorozwoju i człowiek, któremu zawdzięczam dużo poprzez filmy – dużo wartościowej wiedzy i ciekawych spostrzeżeń.


A teraz czas na coś, co przyda się na treningu – jestem przekonany, że każdy chociaż raz słyszał ten utwór na turniejach lub na filmach freestylerów – kocham to!

https://makefreestyle.pl/pl/archiwum-pilek-euro-liga-mistrzow-mistrzostwa-swiata-pilka-nozna/

https://makefreestyle.pl/pl/odziez-freestyle-underground-football/

https://makefreestyle.pl/pl/rzeczy-ktore-rozwijamy-zonglerka/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *