Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

make-freestyle-adidas-tango-league-2018-lotar
Informacje

MakeNews – Control Ball v2, JFFC, UK Champs|Sierpień

English Version

Super Ball

Od 21 do 25 sierpnia freestylerzy z całego świata zjadą się do Pragi, aby spotkać się na otwartych mistrzostwach świata Super Ball! Jak do tej pory zarejestrowanych jest 359 osób z czego aż 37 to POLACY! Już niedługo pojawi się obszerniejszy wpis o całym turnieju, także stay tuned!

4Freestyle Control v2

4Freestyle zaprezentowało nową, ulepszoną wersję piłki Control, cieszącej się sporą popularnością wśród freestylerów na całym świecie. Wygląd piłki prawie się nie zmienił – dodano logo światowej federacji freestyle footballu. Jednak w jakości, piłka przeszła znaczącą metamorfozę. Zmieniono gęsią skórkę na taką, aby była jeszcze bardziej przyczepna do ciała i ubrań, piłka ma lepiej odbijać się nawet przy małej ilości powietrza w niej oraz dodano designerskie opakowanie, które nijako ma się do gry, jedynie ma ładnie prezentować się na półce. Piłka tym razem jest dostępna w dwóch rozmiarach – standardowym 5 oraz rozmiarze znanym m.in.: z Monty Freestyler – 4. Cena tego cudeńka wynosi 89 euro – jest więc taka sama jak w przypadku pierwszej edycji piłki, której nie można nabyć już w sklepie online.

4Freestyle Control Ball v2
About The Control Ball v2

JFFC 2018 – Mistrzostwa Japonii

Z miesiąca na miesiąc znamy coraz więcej graczy, reprezentujących swój kraj na Red Bull Street Style w Polsce. Ostatnio poznaliśmy również mistrza Japonii – w tym roku jest to Ko-suke – w 2017 mistrzem został Yo. Już nie raz o tym wspominałem, ale wspomnę jeszcze raz – podoba mi się podejście i styl gry Japończyków – w każdej battli można dostrzec coś innego, coś co wyróżnia danego zawodnika. Wielu osobom nie podchodzi ten dziwny styl gry, jednak każdy gra to co lubi, oni mają swój styl, Norwegia gra swoje, a my gramy swoje! 

Występ finałowy JFFC 2018
Występ finałowy z 2017 roku

Tak prezentowała się drabinka TOP 16 turnieju:


PACT 10 & IACT 10

Do międzynarodowego internetowego turnieju PACT oraz IACT dostało się 3 POLAKÓW – Kondzio, Zegan oraz Kamil Rączy. Poniżej znajdziecie TOP9 w PACT oraz TOP8 w IACT. Gracze mają czas do 26 sierpnia, film nie może przekroczyć 3 minut.

TOP-9 PACT10
Kondzio vs Sergio Sanchez vs Hugo
Salem vs Jose Gabriel
Luca vs Kenneth Zelaya
DANY vs Zegan
TOP-8 IACT2018
Kamil Raczy vs Arturo
Adrian Ornelas vs Jose Ignacio
Nurs vs Anton
CHRIS vs Calvin Carruthers

Wszystkie filmy z fazy grupowej znajdziecie poniżej 😉 


UK Freestyle Champs 2018 – Mistrzostwa Wielkiej Brytanii

Andrew Henderson – osoba, która jest bardzo dobrze znana większości freestylerów, razem z marką odzieżową NoFuchsGiven organizują mistrzostwa Wielkiej Brytanii! Już niedługo, bo 23 września najlepsi gracze ze Zjednoczonego Królestwa będą walczyli również o bilet na Red Bull Street Style w Polsce. Oprócz głównej konkurencji odbędą się również rookie battle, czyli pojedynki młodszych, oraz sick 3.

Najnowsze informacje znajdziecie na oficjalnym Instagramie turnieju. Swoją drogą – bardzo podobają mi się działania marketingowe i cały branding wydarzenia! 

make-freestyle-york-hall-london-uk-freestyle-champs-2018
Miejsce, w którym zostaną rozegrane mistrzostwa Wielkiej Brytanii – UK Freestyle Champs

Tango League w Warszawie!

Tango League ponownie wraca do WARSZAWY! Tym razem całe wydarzenie odbędzie się w Hali Gwardii – miejscu, w którym za kilka miesięcy odbędą się Mistrzostwa Świata Red Bull Street Style! 6 wrzesień, godzina 17:00, wbijasz ze swoją drużyną i walczycie o zwycięstwo! Oprócz zwycięskiej drużyny do środkowoeuropejskich finałów Tango League zakwalifikuje się drużyna z największą ilością udanie założonych „dziurek” podczas turnieju.

Instagram Lotara, gdzie znajdziecie informacje z pierwszej ręki!

Więcej informacji oraz rejestracja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *