Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

shoes, buty, sport
Informacje Informacje

4Freestyle – nowy model butów Explore II! Czy podbije rynek?

4freestyle, explore

Becs – pierwsze skojarzenie jakie nasuwa się po usłyszeniu tego nazwiska to przede wszystkim marka znana i ceniona wśród freestylerów – 4Freestyle. Zaczynali od koszulek, przez spodnie, plecak, piłki i co najważniejsze buty Explore – były to pierwsze buty do freestyle football, które mimo dosyć wysokiej ceny zachęcały jakością. Tobias przez ostatnie 7 miesięcy zbierał opinie na temat tych butów, aż wreszcie zaprezentował nowy model – Explore II! Wcześniej wiadomym było, że Tobias ma w planach drugi model, lecz nikt nie wiedział kiedy się ukażą.

Jak to jest zrobione?

Podeszwa zrobiona jest z gumy co ma zapobiegać pośliźnięciom i dać nam lepszą kontrolę podczas robienia efektownych rewolucji zmniejszając tym samym szansę na kontuzje. Górna część buta wykonana jest z podwójnej warstwy siatki między którymi znajdują się 2 pionowe i 2 poziome paski, które dają nam lepszą blokadę. Dodatkowo na palcach znajduje się warstwa gumy ochronnej aby dodatkowo zwiększyć tarcie przy odbiciu piłki. Design butów w małym stopniu zmienił się (wg mnie) na lepsze – 2 grubsze paski zamieniono na kilkanaście cieńszych co dodało oryginalności nowemu modelowi.

W tym momencie buty dostępne są jedynie w Norwegii, Szwecji, Finlandii i Danii w sklepach XXL Sport, lecz niebawem będziemy mogli zamówić buty z oficjalnej strony 4Freestyle w cenie €59.

shoes, 4freestyle

Z lewej strony pierwszy model, z drugiej nowe Explore II

Mi osobiście bardziej podoba się nowy model 4Freestyle Explore ze względu na górną część buta i ogólny design. Cena jak zwykle jest wysoka, ale miejmy nadzieję, że cena = jakość.

Teraz pytanie dla Was – co nie podobało Wam się w pierwszym modelu butów Explore? Dajcie znać na FanPage!

Źródło : https://www.4-freestyle.com/single-post/2017/06/05/Explore-II—Freestyle-football-and-street-football-shoes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *