world

…ale mam dla Was dobrą wiadomość –  film zostanie NAGRANY!

Wczoraj na profilu Facebookowym filmu dokumentalnego “Around The World” pojawił się post, którego tłumaczenie znajdziecie poniżej!

 

Cześć!

Kampania na Kickstarterze się zakończyła. Jeśli już widziałeś niestety nie udało nam się zebrać zamierzonej sumy. Może byliśmy za bardzo ambitni albo mieliśmy za mało wsparcia… Jednak dziękujemy każdej osobie, która wsparła i wierzyła w nasz film.

Jedną z dobrych wiadomości jest to, że dostaniecie zwrot pieniędzy, a ważniejszą jest to, że ZACZNIEMY NAGRYWAĆ! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że nasz wysiłek się opłacił!

Bronte Pictures – firma z Australii, która zaimuje się produkcją filmów wesprze nas finansowo i wspólnie stworzymy “Around The World”. Blake Northfield – dziękujemy Ci, że wierzysz w naszą wizję, nasz projekt.

Więc, nasze dziecko będziecie mogli zobaczyć w TV, na festiwalach i kinach w całym świecie! Wchodzimy z produkcją w kwietniu 2018!


Cieszę się, że mimo tego udało im się znaleźć kogoś, kto pomoże i dofinansuje cały projekt. Jak i wszyscy freestylerzy czekam z niecierpliwością na dalsze informacje o dokumencie. I teraz pytanie – czy będzie polska wersja tego filmu? Jeżeli będę coś więcej wiedział na pewno dam Wam znać!


Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o filmie albo zobaczyć zwiastun zapraszam Cię do wpisu poniżej!

https://makefreestyle.pl/pl/around-the-world-film-dokumentalny-football/

zdjęcia – https://www.facebook.com/AroundTheWorldDocumentary/