Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

Inspiracje Wywiady

,,Cały czas szukamy nowych dróg do działania”-Wywiad z R-Style

r-style & make freestyle

Jeżeli interesujecie się freestyle football to napewno słyszeliście o grupie R-Style, która od 2006 roku przenosi freestyle na inny, niespotykany dotychczas poziom. (dodać coś) Postanowiłem przeprowadzić z nimi wywiad, dotyczący m.in.: występu w “Mam Talent” i życia codziennego grupy. Zapraszam!


 Moglibyście powiedzieć coś więcej o R-Style?

Grupa R-Style została założona przez Adriana Franca oraz Marcina Bednarka w 2006 roku. Z biegiem czasu dołączyli do nich jedni z najlepszych freestylerów na świecie. Aktualnie grupa liczy 10 osób. Naszym celem jest walka o najwyższe cele na turniejach, dbanie o dobre imię naszej grupy, występowanie na wszelkiego rodzaju imprezach, nie tylko sportowych, bo dla nas freestyle football to również sztuka oraz promocja naszego sportu na najwyższym poziomie. Chcemy również pokazać,że triki z piłką to nie piłka nożna, a piłka nożna to nie triki z piłką.

Od jak długo trenujecie? Ile średnio czasu poświęcacie na grę dziennie?

Freestyle football trenujemy już 10 lat. Standardowo na treningi poświęcamy 2-3 godziny, 6 razy w tygodniu. Przed zawodami staramy się trenować około 5-6 godzin.

Dlaczego zdecydowaliście się na występ w “Mam Talent” ?

Indywidualnie jako zawodnicy stanęliśmy na podium ponad 100 razy na zawodach rangi krajowej jak i międzynarodowej. Jako grupa nie zamykamy się tylko w naszym środowisku, cały czas szukamy nowych dróg do działania i promocji. Do tego nie było jeszcze w naszym kraju grupy w programie “Mam Talent” – byli tylko soliści. Chcemy pokazać, że można tworzyć z piłką ciekawe pokazy wieloosobowe.

mam talent r-style

Nie był to Wasz pierwszy występ w TVN. Dlaczego wcześniej się nie udało?

Nie można powiedzieć, że się nie udało bo za pierwszym razem też przeszliśmy z dwoma głosami na “tak” do kolejnego etapu, ale odpadliśmy w tajnym głosowaniu a na to żaden z uczestników nie ma wpływu.

Co czuliście po usłyszeniu ,,3 razy na tak”?

Na pewno jest to miłe uczucie i daje to też do zrozumienia,że ludzie którzy są z poza środowiska freestyle football doceniają to co robimy. Zależało nam na tym aby zaprezentować jak najbardziej profesjonalny występ.

Czy możecie zdradzić jak będzie wyglądał Wasz następny występ?

Na pewno będziemy chcieli pokazać coś nowego pod każdym względem.

Czego życzyć Wam na następny występ?

Czego nam życzyć? Po prostu zdrowia 🙂 Pozdrawiamy wszystkich czytelników! Grupa R-Style.


Występ R-Style TUTAJ

Instagram

Facebook

Dziękuję R-Style za poświęcony czas 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *