Staniu i Wiśnia wznawiają swoją grupę “Complexity Football Freestyle”! Po kilku miesięcznej przerwie wreszcie wracają. Na ich fanpage’u na FB czytamy:


Postanowiłem porozmawiać ze Staniem na temat ich celów,grupy i zawodów. Zapraszam!


Czym zajmuje się Wasza grupa?

Chcemy z Rafałem stworzyć coś swojego, zbudować solidną markę w postaci grupy freestyle’owej. Znamy się od dawna, razem występujemy i prywatnie jesteśmy przyjaciółmi, więc był to nieunikniony krok w naszej drodze w tym sporcie.

Macie jakieś plany dotyczące grupy?

W dużym skrócie – rozwój i aktywność, wypracowanie sobie ugruntowanej pozycji w social media. Mamy kilka projektów w planach, ale o tym mam nadzieję niebawem.

Czy masz jakieś sukcesy które szczególnie wyróżniasz?

Zeszłoroczne 2 miejsce w Pucharze Polski, 4 miejsce na Mistrzostwach Polski i zwycięstwo na BFC to chyba najważniejsze lokaty do tej pory.

W jakich zawodach w tym roku planujecie wziąć udział?

Na ten moment wiadomo chyba jedynie o zbliżającym się Lubasz Freestyle Night. Oczywiście wybieramy się i startujemy. Jak na każdych zawodach chcemy dać z siebie maksimum i dobrze się przy tym bawić. Jeżeli na horyzoncie pojawią się inne turnieje, to jak najbardziej jeżeli czas pozwoli spróbujemy swoich sił. Całkiem prawdopodobne, że pojawimy się również w stolicy Czech, na sierpniowych Mistrzostwach Świata.

Jaką radę dał byś początkującym, grającym już kilka miesięcy freestylerom?

Na pewno żeby byli sumienni i trenowali regularnie. Poza tym, najważniejsza jest zajawka i zabawa przy tym, więc niech szukają w tym jak najwięcej radości, jeżdżą na turnieje i poznają ludzi, bo to w tym sporcie chyba najlepsze.


Zapraszam na ich FanPage i zostawienie czegoś po sobie!