Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

Informacje Informacje

Frapujące grupy Facebookowe dla freestylerów!

grupy

Mogę się założyć, że prawie każdy kto odwiedza tą stronę ma konto na Facebooku. Lajki, komentarze, strony – to najczęściej robimy na FB. Jednak ciekawą funkcją są grupy – najczęściej osoby interesuje dana kategoria lub temat jak np.: muzyka elektroniczna. Możemy na nich prowadzić dyskusję, wymieniać się zdaniami z ludźmi, których interesuje to samo co nas przez co możemy dowiedzieć się różnych nowych rzeczy o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Ja sam również należę do kilku grup – mowa oczywiście o grupie zrzeszających freestylerów! Przedstawiam Wam 4 grupy do których warto dołączyć! 

PS: Ja również założyłem grupę dla czytelników MF – dowiesz się o niej na końcu artykułu! Jeżeli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwoneczek w prawym dolnym rogu ekranu!


 Bractwo Brosów

Jestem tam najbardziej aktywny jeśli chodzi o grupy na FB dlatego, że według mnie jest tam zachowana bardzo dobra atmosfera, mili ludzie i co najważniejsze ciekawe treści! Codziennie ktoś wrzuca coś ciekawego – udane akcje, prośby o porady czy ogólne dyskusje o aktualnościach w sporcie. Jeżeli chcesz dzielić się tym sportem z innymi koniecznie dołącz do niej!


Bazar Freestyle Football

Jeżeli chcesz kupić używaną lub nową meczówkę, buty, głośniki czy też kamerkę w niższej cenie to koniecznie zajrzyj tutaj! Znajdziesz tu wiele ciekawych ofert od innych freestylerów, którzy chcą sprzedać lub wymienić swój produkt. Do tej pory nie przydała mi się, lecz gdy będę miał potrzebę kupić którąś z wymienionych rzeczy na pewno pierwsze gdzie zajrzę to ta grupa!


Freestyle Football

Grupa do której dołączyłem niedawno. Dominują tu głównie akcje freestylerów, również dyskusje o freestyle football. Dodaj swoją akcję i poproś o opinię a na pewno ktoś się odezwie!


Społeczność MakeFreestyle

Jest to grupa, którą niedawno założyłem. Interesujesz się freestyle footballem? Dobrze trafiłeś! Mile widziane są:
– Twoje udane (lub prawie udane) comba
– nurtujące Cię pytania

Jesteś nowy? Przedstaw się i powiedz ile trenujesz, jaki styl preferujesz. Masz ciekawy pomysł jak dalej rozwijać MF? Napisz swoją propozycję a ja na pewno ją przemyślę
Napisz również, jeżeli chcesz napisać pojedynczy post aby wypromować turniej lub inne wydarzenie 🙂


A Wy w jakich grupach jesteście? Dajcie znać w komentarzach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *