Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

Informacje Informacje

Najciekawsze battle MP Freestyle Football w Olkuszu 2017!

[dropcap]K[/dropcap]ilka dni temu odbyły się Mistrzostwa Polski Freestyle Football w Olkuszu, które czy to przy ekranie komputera lub telefonu albo na żywo oglądało mnóstwo freestylerów. Cieszy mnie fakt, że wydarzenie to oglądali feeestylerzy nie tylko z Polski, ale i z innych części świata – świadczy to o tym, że Polska jest jednym z krajów, w którym znajdziemy dużo doświadczonych graczy, którzy postrzegani są na skalę światową. Niestety nie mogłem być w Olkuszu, jednak starałem się aby aktualności z turnieju pojawiały się na stronie i abyście również Wy mieli bieżące informacje.

https://makefreestyle.pl/pl/wywiad-z-kamilem-skwarylo-tricki/

Podsumowanie

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród nas – freestylerów. Jednak nie możemy zapomnieć o stronie technicznej i organizacyjnej, która odwaliła kawał dobrej roboty! Światła, plakaty, duża scena, muzyka – jakość w 100% sprawna. Cieszę się, że organizatorzy nie zapomnieli także o tych, którzy nie mogli być w Olkuszu robiąc relację na żywo z eventu, która jak dla mnie była na 5+. Na początku występowały problemy z dźwiękiem, które zostały naprawione –  nie przeszkadzało to jednak w dobrym odbiorze.

Przejdźmy teraz do najważniejszego, czyli freestyle’u. Poziom zawodników czy to z głównej konkurencji czy U18 był bardzo wysoki. Każdą battle oglądałem z przyjemnością i ekscytowałem się przy każdym dłuższym combie oraz trudniejszym tricku. Widać było szacunek freestylerów między sobą oraz przede wszystkim radość z gry uczestników zawodów. Lubię oglądać battle, gdzie widać pełne skupienie na twarzach zawodników. Po tym turnieju zauważyć można, że freestyle football zmierza w dobrą stronę.


Pierwsze miejsce w głównej konkurencji zajął Daniel Mikołajek po zażartym pojedynku z Łukaszem Chwiedukiem, który wyeliminował poprzedniego mistrza Polski – Szyma. Trzecie miejsce zajął zaś Robert Guzik.

W kategorii U-18 również nie zabrakło ciekawych emocji! Pierwsze miejsce zajął mój kumpel z Just Freestyle – Maciek Leja! Drugie przypadło Olkowi Ochmańskiemu a trzecie Kamilowi Skwaryło! Gratuluje wszystkim wygranym i życzę dalszych sukcesów 😉

Najciekawsze battle z turnieju

Według mnie najciekawszą walką był finał Lukiego z Mikołajem – oboje pokazali piękno freestyle footballu, szacunek do siebie i do sportu oraz prawdziwą walkę, która mi na pewno zapadnie w pamięci. Poniżej znajdziesz resztę ciekawych battli, które (mam nadzieję) spodobają Ci się! Zajrzyjcie na kanał Piotrka – znajdziecie tam resztę battli z Olkusza!

https://makefreestyle.pl/pl/wywiad-z-mackiem-leja/

https://makefreestyle.pl/pl/lukasz-chwieduk-luki-wywiad-mam-talent-tvn/

 

https://www.youtube.com/watch?v=ikzsVP2VuYM

https://www.youtube.com/watch?v=QNMf07QaUTA

https://www.youtube.com/watch?v=jtK6MUdAXNE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *