Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

hiszpania
Informacje Informacje

Hiszpania w natarciu – Wszystkie klipy z SFFC 2017!

SFFC – powiem Wam szczerze, że natrafiłem na tą nazwę zupełnie przez przypadek szukając pomysłu na artykuł. 10 i 11 czerwca odbyły się mistrzostwa Hiszpanii Freestyle Football! Była to 4 edycja tych zawodów organizowanych w Madrycie. Wiedziałem, że Hiszpania w piłce nożnej przoduje w tabelach rankingowych, ale przekonałem się też, że freestyle również ma potencjał. Sędziami byli Javier P, Luca i Dandi. Po filmikach widać, że zostały świetnie zorganizowane chociaż kompletnie nic z nich nie rozumiem 😀 Jak dla mnie nie sam finał był najciekawszą a półfinał gdzie między sobą spotkali się Javi i Airam. Miejsca przedstawiają się następująco:

1. Javi

2. Juancar

3. Carlos D

Przy okazji dowiedziałem się nieco więcej o zwycięzcy tego turnieju – Javi a właściwie Javier Sanz Aguilar występował na pokazach m.in.: Ligi Mistrzów, Euro i pucharze świata, prezentował nowe buty Adidasa Ace 15.1 z Luizem Suarezem.

Cieszy mnie fakt, że sport który uwielbiamy – freestyle football jest prężnie rozwijany na całym świecie. Faktem jest, że ludzie mylą go z piłką nożną, ale coraz więcej osób uświadamianych jest, że jest to zupełnie co innego. Kto wie na jaką skalę rozwinie się freestyle za 5,10 lat – macie jakieś pomysły? Dajcie znać w komentarzach!

PS: Na dole macie gwiazdki – proszę, oceńcie ten artykuł 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *