Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

justfreestyle
Informacje Informacje

Just Freestyle – nowy projekt rozpoczęty!

just freestyle

[dropcap]P[/dropcap]lany stworzenia projektu sięgają września tego roku, kiedy to Brzezik spotkał się z Lipą i wspólnie snuli pierwsze plany powstania czegoś niesamowitego, co zrewolucjonizowałoby świat freestyle footballu. Postanowili zaangażować w to swoich najlepszych kumpli – Adriana Zagórskiego, Przemka Boreczka, Maćka Leje i mnie! W połowie września i w październiku mój telefon za każdym razem gdy włączałem transfer danych albo Wi-Fi nieustannie wibrował i tak przez kilkanaście sekund – a to przez wiadomości, które nieustannie się pojawiały (w sumie, to nadal się pojawiają, ale nie w tak hurtowej ilości jak poprzednio :D). Przez ten czas spędziliśmy dużo czasu na zgromadzeniu pomysłów i przede wszystkim szykowaniu materiałów co opisałem w jednym z poprzednich wpisów.  Tak to powstało Just Freestyle. Wszyscy razem chcemy promować zdrowy styl życia, promując tym samym fslife! Zastanawiasz się pewnie…

…co znajdziesz na tym kanale?

Już niebawem na naszym kanale na Youtube znajdziesz dużo ciekawych filmów, które m.in: pomogą stać Ci się lepszym freestylerem. Będą to wszelkiego rodzaju poradniki, wywiady z tymi więcej i mniej doświadczonymi oraz wiele więcej serii, które nie tylko umilą Ci czas, ale i dadzą coś pożytecznego co przyda Ci się w dalszej karierze z freestyle footballem! Będziemy także aktywni na Facebooku oraz na Instagramie pod nazwą just.freestyle gdzie będziecie na bieżąco z naszymi filmami i nie tylko!


Kogo znajdziemy w projekcie?

Przemek Boreczek

Znany również jako Amir. Pochodzi z okolic Radzynia Podlaskiego, ma 23 lata, freestyle trenuje od 2011r, a do rozpoczęcia treningów zainspirował go Lotar. W 2013 Amir przerwał swoją przygodę z freestylem z powodu braku motywacji, jednakże po 3 latach wrócił ze zdwojoną siłą i do dzisiejszego dnia rozwija się jako freestyler. Największymi dotychczasowo osiągnieciami Amira są przedewszystkim podbite tricki takie jak (Skatw, Patw, Htlatw), które są celem dla wielu freestylerów i uchodza za jedne z najtrudniejszych tricków.


Maciek Leja

Jest jednym z najszybciej progresujacych zawodników w Polsce i należy do czołówki polskiego lowera. Jego niesamowity rozwój motywuje wielu młodych freestylerow. Maciek ma 18 lat i jest uczniem liceum. Swoją przygodę z freestylem rozpoczął dokładnie 23 marca 2013r. Jego najwiekszym sukcesem jest uplasowanie sie do top 8 w najbardziej prestiżowym turnieju w stylu air – PACT. Leji celem jest zdobycie jak najwyższego poziomu jako Hardcore Lower’owiec. W naszym projekcie na pewno podzieli się z Wami swoją cenną wiedzą na temat treningów.


Adrian Zagórski

Swoją przygodę z Freestylem rozpoczął na wakacjach 2015 roku czyli w wieku 16 lat. Ma 18 lat, jest uczniem 3klasy liceum, mieszka niedaleko Jasła na Podkarpaciu. Adrian jest jednym z pomysłodawców projektu i to wlaśnie on wymyślił nazwę “Just Freestyle”. Mimo swojego młodego wieku oraz niezbyt długiego stażu, osiągnął już sukces na arenie międzynarodowej jakim jest 3 miejsce na Mistrzostwach Świata w kategorii Rookie. Jest allroundowcem stara się rozwijać w każdym stylu, swoją grę stara się opierać na kreatywności oraz stylu. Zagórski jest mózgiem zespołu.


Dawid Lipski

Przedstawiamy Wam z dumą kolejnego członka projektu JF, który przełamuje granice! Dawid Lipski znany Wam dobrze jako Lipa, ma 19 lat i jest najbardziej doświadczonym graczem z naszego projektu. Obecnie uczy się w maturalnej klasie technikum w Lublinie. Rozpoczął treningi w 2010 roku w wieku 12 lat. Rzucił piłkę nożną na rzecz freestyle’u. Była to jego najlepsza decyzja w życiu, bo do dnia dzisiejszego Lipa zdobył wiele świetnych sukcesów, m.in. 3 i 2 miejsce na Mistrzostwach Polski w kat. Sick3. Ale turniejowe sukcesy są niczym w porównaniu do przełamywania nowych granic. Dawid podbił swój własny autorski trick LIPA atw, który jest trójkołowcem. Jako drugi na świecie podbił dwa patwy out po sobie, oraz beck ptatwa a jako pierwszy- DANY atw z tatwem. Ponadto LIPA jest o krok od przełamania największej w historii freestylu granicy – czterech kółek wokół piłki. Udowadnia że niemożliwe nie istnieje. Posiada niesamowitą wiedzę, którą z chęcią z Wami się podzieli w swojej własnej autorskiej serii na YT 😉


Michał Brzezicki

Michał “Brzezik” Brzezicki jest głównym założycielem projektu. Ma 21 lat i jest studentem filmoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim oraz uczy sie zaocznie w Warszawskiej Szkole Filmowej na montażu filmowym.Treningi rozpoczął w prima aprilis w 2011r. Udało mu się uplasować do top16 na Mistrzostwach Polski i top 50 na Mistrzostwach Świata. Brzezik stara sie rozwijać jako allroundowiec, kładzie nacisk na wszystkie style, w stylu air wielbi outstyle. Brzezik jest dobrze znany wśród młodego pokolenia freestylerów, bowiem dzięki niemu wielu młodych graczy poznało freestyle i rozpoczęło treningi. Jest organizatorem pierwszego w Polsce turnieju połączonego z wasztatami dla zupełnie początkujących graczy, pierwszego w Polsce obozu Freestyle Football.


Paweł Kot

Paweł mimo swojego niezbyt długiego stażu, jest stosunkowo doswiadczoną osobą, która wie co chce osiągnąć w swojej freestylowej karierze. Kot ma 17 lat i trenuje od 2016r. Jednym z największych osiągnięć Pawła jest strona Make Freestyle, na której możecie ujrzeć wiele wywiadów z światowej klasy zawodnikami i o wiele więcej. Oprócz zamiłowania do freestylu Paweł również uwielbia pisać, będzie dbał zarówno o freestylową jak i medialną stronę naszego zespołu. Ponadto Paweł jest najmłodszym członkiem grupy Just Freestyle.


Po więcej zapraszam do naszych social media!

Facebook 

Instagram – just.freestyleKiedy spotyka się 5 osób, których jedyne co ich łączy to pasja do freestyle’u musi wyjść coś wspaniałego! I tak też było w tym przypadku.

JustFreestyle – tak będzie nazywał się kanał z którym już niedługo startujemy. Brzezik, Lipa, Amir, Leja, Adi Zagórski i ja – chcemy zarażać ludzi, czy to starszych czy młodszych tym, w czym jesteśmy bardzo dobrzy. Spotkaliśmy się wszyscy razem w miejscu dla większości z nas dogodnym, poprzedzając to dłuuuuuugimi rozmowami na FB aby wynieść jak najwięcej z tego spotkania. Fajne to uczucie kiedy możesz wreszcie zobaczyć kogoś, kogo znasz tylko z „Ok xD” na Messengerze i hardkorowych filmików z YouTuba – jeżeli macie taką możliwość doświadczajcie tego, ale tylko wtedy kiedy jesteście w 100% pewni wiarygodności danej osoby.

Dalszą część wpisu znajdziecie poniżej!

https://makefreestyle.pl/pl/podroze-ksztalca-wspomnienia-freestyle-football/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *