Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

Informacje Informacje Inspiracje Motywacja

Książka “Rusz Dupę” od polskiego milionera – wiara w swoje możliwości.

książka, ksiazka, rusz dupe, milion

Rusz Dupę!

Książkę Jacka Wiśniowskiego pt.: “Rusz Dupę” zamówiłem na początku czerwca. Śledziłem go już wcześniej poprzez jego kanał na YT – sukces.pl – bardzo podobają mi się jego filmy odnośnie prowadzenia firmy, znaleźć można tam wiele rad, które odpowiednio stosowane pomagają w drodze do sukcesu. Książka w przedpremierze była bardzo tania – 30 zł w tym dostawa (teraz kosztuje około 40zł). Wcześniej rzadko sięgałem po książki – zazwyczaj były to lektury, lecz teraz postanowiłem sobie, że przeczytam tą książkę – na razie to się sprawdza. Codziennie rano czytam jeden rozdział i podkreślam coś, co jest ciekawe dla mnie.

książka, ksiazka, milion, rusz dupe


Jednym z pierwszych rozdziałów jest rozdział o tytule “Wiara” gdzie autor pisze:

Czemu wiara musi się oprzeć?

Najczęściej najbliższemu otoczeniu – rodzinie, znajomym. Zazwyczaj będą sprowadzać cię na ziemię i tłumaczyć, że to nie dla ciebie, że nie dasz rady.

Co zrobić aby się udało?

Musisz mieć absolutnie niezachwianą wiarę w to, czego pragniesz. Każde, nawet najbardziej zwariowane marzenie jest w twoim zasięgu, jeśli z uporem, przeciw wszystkim, będziesz wierzył, że to dla ciebie i że możesz to osiągnąć.


Jak przekłada to się do freestyle footballu?

Mam czasem takie sytuacje gdzie moja kochana mama mówi mi, żebym kończył trening bo “jest zimno”, albo bo “jutro będzie cie wszystko bolało”. Wtedy myślę – rzeczywiście, jestem już zmęczony, kończę – lecz szybko mi to przechodzi. Jak to robię? Przed każdym treningiem stawiam sobie cel, który chcę osiągnąć – dzisiejszym moim celem jest zrobić combo z 10 tricków. Nie przyjdę do domu dopóki nie wykonam celu. Dodatkowo pisze go sobie na kartce, którą biorę na trening – za każdym razem kiedy sięgam do plecaka napić się widzę ten cel – daje mi to większą motywacje do zrobienia go.

A tutaj kilka moich porad z książki ,,Narzędzia Tytanów” Tima Ferrisa!

https://makefreestyle.pl/pl/30-dni-wprowadzic-nawyk-wyzwanie/

https://makefreestyle.pl/pl/wspomnienia-zawody-sekunda-wideo/

3 KOMENTARZE

  1. Z tego typu książkami jest trochę tak, że często piszą je osoby, które osobiście nie osiągnęły żadnego większego sukcesu. Tu na szczęście jest inaczej, dlatego taka książka mnie przekonuje i myślę, że jestem skłonna pójść zaraz do księgarni i ją kupić 🙂

    • Jednak według mnie Jacek przemyślał ten tytuł i jeżeli książka leży gdzieś na stole i spojrzysz na nią to jednak troche daje do myślenia (sam przetestowałem) żeby wreszcie się ruszyć i nie robić pierdół 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *