Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

Informacje Informacje Inspiracje

Lubasz Freestyle Night – Podsumowanie zawodów

football, freestyle, ball, piłka

Najlepsze zawody!

2 tygodnie temu odbyły się jedne z największych zawodów w Polsce – Lubasz Freestyle Night. Około 150 zawodników, niezapomniane chwile i ciekawe doświadczenie – tak było!

Przygotowywałem się do nich od początku stycznia chociaż nie byłem do końca pewien czy pojadę do Lubasza. Akurat 2 tygodnie przed zawodami wypadły mi ferie, więc trenowałem 2 razy więcej i ciężej – wyszło mi to na dobre. Cieszę się ze swojego progresu, który zrobiłem przez ten czas.

Zawody te były moimi drugimi zawodami i bardzo ciesze się, że mogłem tam być. Poznałem wiele osób, które dały mi masę rad za co jestem im bardzo wdzięczny. Pierwszy raz na oczy widziałem tak długie i trudne do wykonania comba i tricki. Dodatkowo widziałem trening Andrewa Hendersona i Adriana Kroga – byłem pod wrażeniem ich umiejętności i zawzięcia. O Dawidzie Lipskim wspomnę tylko tyle – podbijesz tą czwórkę Lipa! 🙂  Nigdy nie przypuszczałem, że będę uczestniczył w takich zawodach.

Jestem nawet zadowolony z mojego występu z Michalixem, Gutkiem i Maczem – przez całe pierwsze wejście stres mnie nie opuszczał, ale próbowałem wypaść jak najlepiej. W około 80% wykonałem cel, który sobie postanowiłem.

Gratuluję i dziękuję Przemkowi Mistrzakowi i innym organizatorom za zorganizowanie tak pięknego eventu!

A teraz zostawiam Was ze zdjęciami w wykonaniu Wiktorii Szymczak i filmem nakręconym przez Kubę Kokota.

Zdjęcia z zawodów TUTAJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *