Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

Luca Chiarvesio
Informacje Informacje

Luca Chiarvesio – 100 sekund freestyle football.

Chiarvesio

Luca Chiarvesio – Włoch należący do grupy FootWork i zwycięzca SuperBall w kategorii Challenge prosi o głosy. Wystartował w konkursie internetowym w serwisie StageYou gdzie do wygrania jest 2500$ – Ty możesz mu w tym pomóc. Przeczytaj co napisał na swoim Facebooku:

Cześć wszystkim! To jest mała wiadomość dla Was – mamy już powyżej 300 głosów na serwisie “StageYou”– jest to internetowy konkurs do którego przystąpiłem. Dlatego też chcę Wam serdecznie podziękować za wszystkie głosy. Jednak aby zdobyć główną nagrodę potrzebuję następnych 150 głosów! Jeżeli zagłosowałeś na mnie dziękuję Ci bardzo, nie musisz więcej dla mnie robić i przepraszam, że czytasz to jeszcze raz. Lecz z drugiej strony możesz poprosić swojego psa o głos na mnie, ale nie musisz tego robić – zrobiłeś już wystarczająco haha 🙂  Jeśli jeszcze nie zagłosowałeś to serdecznie zapraszam na tą stronę aby pomóc mi zdobyć 1 miejsce.

Wiem o tym, że 150 głosów to dużo, ale uwierz mi, jeżeli każdy z Was odda na mnie głos (zajmuje to kilka sekund) wspólnie uzbieramy sporą ilość lajków. Dziękuję bardzo i wiem, że możesz przyczynić się do tego.

Jeżeli chcecie mu pomóc zapraszam TUTAJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *