Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

wywiad-tvn-mam-talent
Informacje

Luki potrzebuje Twoich głosów! – Półfinalista Mam Talent!

wywiad-tvn-mam-talent

Ma TALENT!

Już dzisiaj w półfinale ,,Mam Talent” zaprezentuje się człowiek, który ma wielkie plany związane z przyszłością freestyle footballu w Polsce – Łukasz Chwieduk! Jego celem jest zwycięstwo tego programu i przeznaczenie wygranej kwoty na zorganizowanie mistrzostw Europy w Gdańsku. Więcej zobaczycie w tym Vlogu.


Zachęcam Cię do zagłosowania na Łukasza – ma niebywałą, jedynym w swoim rodzaju szansę, aby zmienić na lepsze polski freestyle. To niecałe 4 złote, które wydasz może pomóc mu w zwycięstwie programu – możesz zrezygnować ze Snickersa i pączka i zrobić sobie kanapkę do szkoły.

Wiem jak to jest z głosowaniami – ,,A tam – mój jeden głos nic nie da, nie będę głosował”.

Wyobraź sobie teraz, że mówi tak 100 osób.

100 głosów mniej dla Łukasza.

Ja zagłosuję na niego, a ty?Twórzcie środowisko football freestyle’owe w swoich regionach. Nie wstydźcie się rozmawiać o freestyle’u, nie potępiajcie tych, którzy nie wiedzą co to jest football freestyle i nie wyśmiewajcie ludzi, którzy porównują nas do piłkarzy. Pamiętajcie, że my też kiedyś tak myśleliśmy i nic nie wiedzieliśmy o tym pięknym, młodym, rozwijającym się sporcie. Mniej buntu, a więcej pokory i uprzejmości. Jeżeli ktoś chce z Wami pokopać, a widzicie, że jest zafascynowany tym, co robicie – zachęćcie do grania, pokażcie parę tricków, które po kilku treningach może sam wykonać. Ponadto jeśli będziecie widzieli wyraźne zainteresowanie powiedźcie coś więcej o freestyle’u, opowiedzcie ciekawe historie, które mieliście, a które zachęcą tą osobę do gry. Zapraszajcie na treningi kolegów, koleżanki, nawet swoją rodzinę albo rodziców! Pokażmy, że ten sport jest dla wszystkich i każdy może tym się bawić. Według mnie jedną z ważniejszych rzeczy w tym sporcie, to pokonywanie własnych barier z treningu na trening, ciągłe doskonalenie się.

Dalszą cześć wywiadu znajdziesz poniżej! 

https://makefreestyle.pl/pl/lukasz-chwieduk-luki-wywiad-mam-talent-tvn/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *