Freestival Street Games 2018

Rejestracja do turnieju Freestival Street Games już ruszyła! Na oficjalnej stronie zawodów można już dokonywać pierwszych rejestracji i opłat –  od 26 do 30 lipca do Grodziska Mazowieckiego zjadą się freestylerzy z całej Polski i innych krajów całego świata, aby spotkać się i wspólnie rywalizować w najróżniejszych konkurencjach – battle, panna 1vs1, 3vs3, IronMan, SickThree, Routin oraz Rookie – jest z czego wybierać. Rejestracji możesz dokonać na tej stronie. Więcej szczegółowych informacji już niebawem! 

Tak wyglądało to w ubiegłym roku:

Damian Gawrych – Młodszy czy starszy, marzymy tak samo


SuperBall 2018

Rejestracja ruszyła również do jednego z największych otwartych turniejów na świecie – SuperBall! W ubiegłym roku w turnieju wzięło udział łącznie 316 freestylerów, z czego 18 z nich byli to Polacy. Czy w tym roku pobijemy rekord Polaków na turnieju? Do zobaczenia w Pradze w dniach od 21 do 25 sierpnia!

Rejestracja dostępna jest tutaj!


IVOC rozpoczęty!

International Variety Online Competition wystartował! Uczestnicy mają 2 tygodnie na nagranie klipu z pierwszym combie, którym jest ATATW, LATW (in), HTATW, TATW – te 4 tricki freestylerzy muszą użyć w swoim combie, jednak nie mogą zrobić ich po kolei. Jeżeli myślisz, aby wziąć udział w tym turnieju musisz dodać do niego logo turnieju na początku i podpisać się według wzoru:

Pseudonim lub imię [3 pierwsze litery twojego kraju] –  International Variety Online Competition – aktualny poziom.

Przykład: Kot [POL] – International Variety Online Competition – Level 1.

Sędziami są: Piotr ChanasMichał Nowacki i Marcin Marten Kaczmarek. Gotowy klip dodaj jako komentarz na grupie turnieju pod ostatnim wpisem. Jeden z sędziów skomentuje twój film, czy jest zaliczony, czy musisz go poprawić. Powodzenia!

Conor Reynolds – Jak stać się lepszym airowcem we freestyle football’u?


Nowe filmy:

#PlayPanna

Focus On Freestyle 6 – podsumowanie

Finał kwalifikacji do Red Bull Street Style 2018 – Kolumbia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: