#AIR #DAZN #3REVER

Luty był bardzo owocnym miesiącem pod względem ciekawych filmów, szczególnie dla freestylerów zafascynowanych stylem air, a to za sprawą znanego już nam wszystkim Luci i jego 3REVER – pokazał nam, że w tym sporcie nie ma limitów oraz udowodnił wszystkim swój niesamowity poziom pokazując prawie wszystkie 3 kołowce!


Następnym filmem będzie wideo mojego dobrego kumpla Maćka Leji, który z miesiąca na miesiąc zachwyca nas swoim progresem i nowymi umiejętnościami. Szczególnie lubię oglądać te części, w których Maciek wariuje ze szczęścia – widać wtedy jaką pasję ma w sobie!


Mam też dla Was wszystkie battle z DAZN World Freestyle Masters – polecam obejrzeć szczególnie battle Polaków!


Jak co miesiąc Royal Team przygotowali kompilacje najlepszych akcji Polaków – według mnie, film ze stycznia jest jednym z lepszych zbiorów akcji 🙂


Dawid Piątkowski – autor kilku książek o samorozwoju i człowiek, któremu zawdzięczam dużo poprzez filmy – dużo wartościowej wiedzy i ciekawych spostrzeżeń.


A teraz czas na coś, co przyda się na treningu – jestem przekonany, że każdy chociaż raz słyszał ten utwór na turniejach lub na filmach freestylerów – kocham to!

Archiwum piłek (Euro, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata) – od 1930 roku!

,,Triki we freestyle’u są jak uniwersalny język” – Freestyle Underground

Żonglerka – 8 rzeczy, które rozwijamy przez kapkowanie!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: