Kto jest moim czytelnikiem?

Czytelnikami mojego bloga są ludzie młodzi, zafascynowani sportem jakim jest freestyle football, czyli żonglerka i efektowne ewolucje z piłką.To freestyler, który traktuje tą pasję więcej niż hobby – jest to dla niego całe życie. Zazwyczaj odwiedza Facebooka i Instagrama w poszukiwaniu najnowszych informacji, ciekawych artykułów o sporcie, gdzie publikuje również swoje akcje z treningów. Jest to zazwyczaj dla niego forma rozrywki i zdobycia wiedzy.

Bardzo lubi spotykać się z innymi graczami, z którymi ma bardzo dobry kontakt, nawet jeżeli mieszkają od siebie setki kilometrów. Spotykają się najczęściej na turniejach lub meetingach.

Do przeglądania mojej strony korzystają zarówno z komputera jak i smartfonów.

Tak przedstawiają się statystyki strony od stycznia do 1 lipca 2018 roku:


Moje media społecznościowe

Facebook – 380+ lajków

Instagram – 1100+ obserwujących

YouTube – MakeFreestyle – 100 subskrybcji

YouTube – Just Freestyle – 1400+ subskrybcji


Formy współpracy

Mogę zrobić dla Ciebie:

– posty sponsorowane na blogu

– posty sponsorowane w mediach społecznościowych

– testy i recenzje produktów sportowych

– relacje z wydarzeń sportowych – turnieje

– patronat medialny nad wydarzeniem


Co zyskujesz współpracując ze mną?

Napisałem już ponad 200 wpisów, które przeczytało ponad 10 000 osób, współpracowałem z kilkoma firmami reklamującymi sprzęt sportowy, jestem członkiem grupy Just Freestyle – nauczamy młodsze pokolenie podstaw freestyle’u, nagrywamy poradniki, relacje z turniejów.

Ze sportem jestem związany już kilka lat, z freestyle footballem ponad rok. Jeżeli chcesz ze swoim produktem lub wydarzeniem trafić do większej ilości sportowców zachęcam Cię do współpracy – nie mam może wielu tysięcy czytelników, ponieważ sport nie jest jeszcze tak bardzo znany, ale zapewniam Cię, że moi czytelnicy są bardzo zaangażowani – ty na tym tylko zyskasz!

Dodatkowo każdy post promuję na moim fanpage i profilu na Instagramie.

Na stronie reklamuję tylko te produkty, do których jestem w 100% przekonany.


Moje ostatnie relacje z turniejów:

Moje przykładowe zdjęcia znajdziesz tutaj!

Co mnie wyróżnia?

  • Jestem twarzą tej strony, 
  • Ciągle się kształcę i staram się być lepszy z wpisu na wpis,
  • Na co dzień zajmuje się fotografią, montażem filmów, pisaniem artykułów, SEO i wieloma innymi rzeczami z zakresu marketingu i kreatywności.

Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz jeszcze o coś zapytać? Skontaktuj się ze mną poprzez formularz poniżej lub napisz do mnie na contact@makefreestyle.pl