Przygotowałem dla Was kolejną dawkę najświeższych informacji ze świata freestyle footballu! Tym razem będzie to sporo informacji o zbliżających się turniejach – również online!


PACT10

Kilka dni temu zaraz po WPSC o którym pisałem w poprzednim wpisie wystartował kolejny turniej internetowy – tym razem przeznaczony dla tych, dla których styl lower jest najmocniejszym stylem! Do 10 czerwca zawodnicy mogą zgłaszać swoje filmy, aby zakwalifikować się do dalszego etapu – na pierwszym etapie filmy nie mogą przekraczać 1 minuty i 30 sekund i muszą być oznaczone stroną organizatora, czyli Russiaff.ru. Jeżeli chcesz przystąpić do tego turnieju wystarczy, że zalogujesz się na tej stronie (RussiaFF.ru/enter) i wyślesz swój film tutaj. 

W ubiegłym roku turniej oznaczony cyfrą 9 wygrał nie kto inny jak Luca – na kogo stawiacie teraz?


IVOC

W tamtym roku członkowie grupy Royal Team zorganizowali internetowy turniej Variety Online Competition, w którym wzięli udział jedni z najlepszych Polskich freestylerów. W tym roku grupa postanowiła rozszerzyć zasięg turnieju na cały świat – freestylerzy z każdego zakątku Ziemi mogą pokazać swoje umiejętności i zaczerpnąć trochę wspólnej rywalizacji. Każdy uczestnik będzie miał tydzień na przysłanie filmu z wcześniej wylosowaną kombinacją, którą każdy zawodnik będzie musiał wykonać. Sędziować będą Marcin Kaczmarek, Michał Nowacki i Piotr Chanas.

Ostatnią polską edycję wygrał Sebastian Kuduk! Kto z Was spróbuje swoich sił?

Jeżeli chcecie poćwiczyć do turnieju to koniecznie przetestujcie aplikacje na Androida przygotowaną przez Royal Team – znajdziecie ją tutaj!

Więcej informacji możecie znaleźć na grupie na Facebook’u.


King Of Freestyle – Speen

Możliwe, że kojarzycie piłki i odzież produkowaną przez markę Speen – już dzisiaj Speen razem z Talent Web organizują turniej King Of Freestyle – 16 freestylerów i 8 freestylerek zmierzą się w Cirque d’Hiver w Paryżu – miejscówka robi wrażenie!

Już dzisiaj (19 maja) o 18:00 rozpoczną się battle kobiet, a o 19:30 battle mężczyzn. Na miejscu będzie można zakupić akcesoria od Speen – myślę, że to fajna forma reklamy dla prężnie rozwijającej się firmy!

Wśród zawodników znaleźli się również Polacy – Michał Rycaj i Aguśka Mnich! Poniżej macie pełną listę graczy wraz z drabinką. Nie pozostało nam nic innego jak trzymać kciuki za naszych 😀


R-GOL.com x R-STYLE – #PLAYPANNA

Już 26 maja w Warszawskim R-Golu odbędzie się turniej organizowany przez R-Style i R-gol – #PlayPanna 1vs1. Rozgrywki będą odbywać się w formule 1 na 1 na specjalnie przygotowanym okrągłym boisku z małymi bramkami. Gracze będą mieli 2 opcje zwycięstwa – strzelenie jak największej liczby goli lub założenie panny. Oprócz meczy będą również organizowane liczne konkursy, pokaz freestyle football i warsztaty w tym sporcie. 

Więcej informacji tutaj lub tutaj!


Najnowszy wywiad:

https://makefreestyle.pl/pl/epic-skills-turniej-sven-fielitz-tek-neek/


#MakeFilms:

https://www.youtube.com/watch?v=WL5SPl2mDUc&feature=youtu.be


#MakeMusic:

źródła: http://russiaff.ru/pact10-reglament