Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

Informacje Informacje

Rok z Wami – podsumowanie roku z MakeFreestyle!

To już rok???

Dzisiaj z samego rana pojechałem do Warszawy na badanie – od rana do 15 byłem na czczo. Badanie nie było zbyt przyjemne, ale wyszło lepiej niż się spodziewałem! Po przyjeździe do domu włączam komputer i jak codziennie sprawdzam statystyki z minionego dnia – w miarę dobre. Zauważyłem coś migającego na górze strony – powiadomienie. Włączam, a tu wyskakuje mi coś takiego.

Wiedziałem, że założyłem stronę w wakacje, lecz nie zapamiętałem konkretnej daty. Sprawdzam, czy to na serio – wchodzę w pierwszy wpis – wszystko się zgadza – 11/07/2017.

https://makefreestyle.pl/pl/do-obejrzenia/


To już rok prowadzenia strony!

Nie spodziewałem się, że minie to tak szybko! Zrobię teraz podsumowanie tego co wydarzyło się przez te 365 dni 🙂

  • 82 opublikowane wpisy
  • 7000+ wyświetleń wpisów
  • 167 lajków na Facebooku
  • 143 obserwujących na Instagramie
  • 300+ godzin spędzonych nad pisaniem i ulepszaniem strony
  • 2 wspaniałych redaktorów
  • 16 niesamowitych wywiadów

Na początku prowadzenia MF nie spodziewałem się tak pozytywnego odzewu jaki teraz wspólnymi siłami zdobyliśmy. Jeżeli ktoś śledzi stronę od początku pamięta, że na samym początku nazywała się BeFreestyler, ale postanowiłem zmienić nazwę dlatego, że za bardzo kojarzyła się z grupą Be Freestyle.

Przez ten czas przekonałem się jak ważna jest regularność w pisaniu, jaką wagę trzeba przykładać i ile czasu poświęcać na napisanie jednego artykułu, a przede wszystkim jaki trzeba mieć upór aby wchodząc w świat freestyle footballu od razu pisać o nim. Na początku było to ogromnie trudne – nie tylko ogarnąć administracje strony pod względem technicznym i stylistycznym, ale też pisać przede wszystkim regularne i wartościowe dla Was wpisy. Wiem jednak, że opłaciło się spędzanie kilkanaście minut dziennie na czytaniu newsów na ten temat, a przede wszystkim pytanie innych freestylerów! Nie traktuje tej strony jak zwykłe hobby – jest dla mnie czymś, z czym się utożsamiam.

Dziękuję każdemu za aktywność czy to na FB czy tutaj! Jednak przede wszystkim dziękuję osobom, które mi pomogły – jeżeli to czytasz i wiesz, że pomogłeś mi w czymś to jestem Ci niezmiernie wdzięczny 🙂

Czego sobie życzę? Przede wszystkim zaparcia w pisaniu i usprawnianiu i utrzymania regularności. Myślę, że ten rok przyniesie więcej sukcesów i powodów do radości!

Więcej nowości już niebawem!

A teraz zostawiam Was z taką oto piosenką!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *