święta prezenty postanowienia mikołaj

święta prezenty postanowienia mikołaj prezent

Dzwoni budzik. Patrzysz na zegarek – 6:20. Zrywasz się z łóżka, zaliczasz poranną toaletę, ubierasz się, jesz śniadanie. Niby normalny dzień, a jednak! Zrywasz kolejną kartkę z kalendarza – 24 grudzień – Wigilia! Od rana mama z babcią krzątają się po kuchni przygotowując pyszne potrawy, które za kilkanaście godzin będą mogły postawić na wigilijnym stole. Ty najedzony już, patrząc się na rybę i resztę potraw nie możesz się już doczekać aż wraz z całą najbliższą rodziną zasiądziesz do stołu i zaczniesz próbować tych pyszności. Jednak ktoś to musi przygotować… (teraz jest ten czas, gdy jesteś gościem od “przynieś-zanieś”)

Zbliża się wieczór. Ty oraz reszta członków rodziny ładnie ubrani czekacie na pierwszą gwiazdkę.

,,Oooo widzicie! Już jest!” – słyszysz głosy dobiegające spod okna.

Wreszcie!

U mnie w domu zawsze na początku odmawiamy modlitwy, a później dopiero zasiadamy do 12 pięknie podanych i pachnących potraw. Po spożytym posiłku “ktoś” wychodzi do “łazienki” i po chwili słychać głos pukania do drzwi. ,,Mikołaj!!!” – krzyczy młodsze rodzeństwo. Zdaje mi się, że każdy, nawet nie pokazując tego, czeka na moment rozdania prezentów.

,,Co dostałeś?” – pyta się ciocia.


Dostałem…

…no właśnie – co chciałbyś dostać pod choinkę? Poniżej zebrałem listę kilku ciekawych rzeczy, które możesz wpisać do listu, który później wyślesz do Grenlandii. Według mnie, prezent taki powinien być jak najbardziej praktyczny, dlatego też poniżej znajdują się same praktyczne rzeczy potrzebne w rozwoju fizycznym i duchowym sportowca. Zapomniałem dodać, ale nikomu nie mówcie – dostałem info, że Mikołaj niedługo wyrusza, więc radziłbym Ci się śpieszyć! 😀

To zaczynamy!


Explore II Burgundy Knit…

…lub inne buty lub odzież od 4Freestyle. Nie miałem okazji dotychczas grać w tych butach, jednak z opinii większości freestylerów dowiedziałem się, że jakościowo spełniają swoje wymogi i freestylerzy nie żałują, że je kupili.

Do kupienia tutaj

4freestyle-explore-buty-freestyle-football prezent

Meczówka

Coś, bez czego żaden freestyler nie może się obejść, czyli piłka! Piątka, czwórka, z gęsią skórką, gładka – do wyboru do koloru. Możesz pokusić się o najnowszą piłkę Adidasa – Telstar, która jednak ma swoją cenę, albo przejrzeć inne, również popularne wśród freestylerów meczówki typu Krasava czy Finale 17. Ciekawym pomysłem jest zakup piłki na bazarze freestylowym – jeśli poszukasz (znaczy Mikołaj) to znajdziesz prawdziwe perełki, które nie odbiegają zbytnio jakością od nowych a możesz zaoszczędzić parę groszy!

adidas krasava freestyle football r-gol

Roller

Rzecz, która coraz bardziej zyskuje na popularności to narzędzie do masażu mięśni – popularny roller. Sam go stosuje i nie wyobrażam sobie bez niego treningu, a właściwie zakończenia go – nie tylko relaksuje, ale co najważniejsze rozluźnia napięte po treningu mięśnie. Dużo fajnych można znaleźć na Ceneo.

Książka

Wiem, wiem, ten punkt zostanie pominięty przez 88% z Was, ale jeżeli to czytasz to super! Kiedyś też tak reagowałem na słowo ,,książka” (w sumie teraz reaguję tak tylko na słowo ,,lektura”), jednak po przeczytaniu książki o ciekawym tytule ,,Rusz Dupę” wtargnąłem w świat książek, które według mnie mogą w jakimś stopniu zmienić i Twoje życie, tak samo jak ja zmieniłem swoje. Na swojej liście zamieściłem 2 książki ze strony “Obsesja Doskonałości” – nawet jeżeli nie ciągnie Cię do nich to koniecznie zajrzyj na profil na Youtube Obsesji – Dawid robi naprawdę mega robotę i jest jedną z osób, na których wzoruje się w życiu! Szczególnie polecam także “Narzędzia Tytanów”, które sam zacząłem niedawno czytać i bardzo mi się podoba! Zawarte są w niej rady milionerów i miliarderów oraz ludzi sukcesu zaczynając od sportowców, po naukowców i na pisarzach kończąc. (jeżeli chciałbyś kod rabatowy odezwij się na FB :D)

Koszulki JustFreestyle

Po czym odróżnić freestylera? Po stylu! Nie mam tutaj na myśli stylu gry, chociaż on jest ważniejszy, ale mówię tutaj o stylu ubioru. Koszulki, spodenki, dresy, czapki – wszystkim reprezentujesz swój styl. Jeśli jeszcze nie wiecie to prowadzę kanał na YouTube razem z moimi kumplami i możesz u nas nabyć koszulkę z logiem JF! Napisz do nas już teraz, a nie będziesz żałował!


Myślę, że zainspirujesz się którąś z wyżej wymienionych rzeczy. Pamiętajcie jednak, że święta to nie tylko prezenty, ale przede wszystkim czas, który możemy spędzić w gronie rodziny… i oczywiście zjeść dobre jedzenie!

Wesołych Świąt!

Paweł


Wywiad z Olkiem Ochmańskim – ,,Chciałem pokazać się z jak najlepszej strony. Chyba się udało…!”

Poradnik – Jak grając freestyle football dostać propozycje do klubu piłkarskiego?