Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

red-bull-street-style
Informacje

Red Bull Street Style 2018 – Freestyle Football w Warszawie!

Red Bull Street Style 2018 w WARSZAWIE!

Już 21 i 22 listopada w warszawskiej Hali Gwardii zobaczymy prawdziwą petardę! Mistrzostwa Świata we freestyle football Red Bull Street Style zdecydowanie zawładną całą stolicą! Po roku przerwy firma znana z energetyków, chce stworzyć kolejne wydarzenie, które ma zrzeszyć jeszcze więcej graczy z całego świata i pokazać, że freestyle football to ciągle rozwijający się sport. Bardzo mnie cieszy, że tegoroczna edycja odbędzie się w Hali Gwardii w Warszawie – nie dość, że gracze z Polski, których jest z resztą bardzo dużo, będą mieli możliwość zobaczenia tego wszystkiego na żywo, to jeszcze odbędzie się to w centrum Europy – większość freestylerów będzie miała w miarę równo do dojazdu lub dolecenia na miejsce turnieju. Przybędzie do nas ponad 50 najlepszych graczy z całego świata! Polska ma aż 3 reprezentantów – Bartłomieja “Kalapute” Raka, Kalinę Matysiak i Aguśkę Mnich. Liczymy na WAS!
https://makefreestyle.pl/pl/jak-zaczac-sztuczki-dla-poczatkujacych-nauka-trikow/

Hala Gwardii i transmisja na żywo!

Wstęp będzie całkowicie darmowy – możesz przyjść z kumplem, dziewczyną lub z całą rodziną wraz ze wszystkimi ciotkami i wujkami. Jedynie co trzeba ze sobą wziąć to dobry humor! Ciekawą alternatywą dla tych, którzy nie będą mogli być wtedy w Hali Gwardii będzie transmisja na żywo poprzez RedBullTV. (TUTAJ) Dołącz do wydarzenia na Fejsie, aby być na bieżąco! (TUTAJ) red bull street style freestyle football 2018 hala gwardii

Jak wyglądała poprzednia edycja RBSS?

Roundhouse, Londyn, 8 listopada 2016. Na Big Benie wybiła godzina 16:00. Obiekt wypełniony publiką po brzegi – od miejsc na początku, do miejsc na samym koniuszku. Każdy, kto przyszedł do Roundhouse’u chce zobaczyć to, na co wszyscy, a szczególnie freestylerzy, czekali od kilku miesięcy. Nagle słychać głośne krzyki pod sceną – zapraszani są kolejni gracze na scenę. Tym, którzy zajmują się tym sportem już długi czas (oraz nie tylko nim) przechodzą ciarki po całym ciele. Na scenie zostaje tylko dwóch graczy – jeden na jednego, każdy ze swoją piłką, maksymalnie skupieni na tym, co za chwilę ma się stać – 3,2,1, GO! Freestylerzy pokazują swoje umiejętności, które udoskonalali przez ostatnie kilka lat, w pocie, w słońcu, w cieniu, w deszczu, w wietrze, ze znajomymi, samemu. Każdy ma jeden cel – zwyciężyć turniej. Po wielu pojedynkach, trudnych decyzjach sędziów, wygranych i porażkach, wreszcie wyłoniono dwóch najlepszych graczy, którzy staną do pojedynku o mistrza całego globu – Charly Iacono vs Ko-suke. Po wyrównanej battli sędziowie postawili na Argentyńczyka – nowego mistrza świata 2016 roku!
https://makefreestyle.pl/pl/jordan-morrison-freestyle-football-wywiad/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *