Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

Informacje Informacje Inspiracje

Spotify & YouTube – Zrobiłem playlistę muzyczną dla freestylerów! – 2018

muzyka-sport-spotify-football

Playlista dla Ciebie!

Muzyka jest jedną z rzeczy, która towarzyszy każdemu człowiekowi. Biegacz, pracownik biurowy, menadżerzy firm, również freestylerzy korzystają z tego dobra jakim jest niesamowity dźwięk, który wydobywa się z głośników, słuchawek lub telefonów. Każdy słucha czegoś innego – klasyka, muzyka elektroniczna, rap, jazz, rock. Myślę, że każdy ma jakieś wspomnienia, które wiąże z danym utworem – te dobre i te niekoniecznie.

Muzyka oddziałuje na nas tak samo jak czekolada albo spotkanie z najlepszym przyjacielem – wydziela w naszym ciele endorfiny, czyli hormon szczęścia. Ale pomaga nam także skupić się, rozluźnić czy też pobudzić do działania. I dlatego też gości ona na wielu treningach, meetingach i turniejach freestylerów.

Szukając muzyki przy której mógłbym grać w wyszukiwarkę wpisywałem głównie trap playlist 2017 albo music for training. Nie powiem – były to ciekawe utwory, jednak czegoś mi brakowało. Była to różnorodność utworów. Nie wszystkie były stricte do gry – niektóre zbyt szybkie, niektóre zbyt wolne. Od razu po treningu zaświeciło mi w głowie – a może by tak stworzyć swoją playlistę, playlistę od freestylerów dla freestylerów? I tak też zrobiłem!

Freestyle football Sounds!

Tak oto powstała ta playlista! Postanowiłem stworzyć ją w serwisie Spotify dlatego, że według mnie jest to jedna z największych bibliotek muzycznych w internecie i przy okazji nie wykorzystuje dużo transferu danych, a w przypadku nałożonego limitu danych jest to bardzo pomocne. Korzystam z niej już parę ładnych tygodni i utwory które tam są pochodzą z filmów innych freestylerów, ale i również z mojego osobistego wyboru. trap, future house, house i wiele innych!

Pomyślałem, że fajnie byłoby abyście również Wy mieli w tym swój udział dlatego też na grupie Facebookowej organizowane będą głosowania na utwory które znajdą się w tej playliście także koniecznie Cię do niej zapraszam!

Już teraz możecie zaobserwować playlistę poniżej na Spotify. Często będę dodawał coś nowego także będziecie na bieżąco z nowościami.

Grupa MakeFreestyle

Możecie skorzystać też z nowej playlisty na YouTube!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *