Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

Informacje Informacje Opowieści freestylerów

Typowa opowieść freestylera – Daniel Micelli

Cześć jestem Daniel Micelli i jestem football freestylerem!

Dni footballu

Wszystko zaczęło się 2 lata temu kiedy zainteresowałem się piłką nożną. Pewnego dnia oglądałem mecz w telewizji – AC Milan grał przeciwko Romie. W tym meczu najmłodszy zawodnik z Milanu miał swój debiut. Miał on wtedy 17 lat – byłem bardzo zdziwiony! Natychmiast odszukałem go w internecie i zostałem jego wielkim fanem. Miał na imię Hachim Mastour.

WOW!

Szukałem informacji o nim i znalazłem filmiki gdzie pokazywał najlepsze tricki piłkarskie. W jednym z filmów grał z jednym chłopakiem, nie wiedziałem kto to jest, ale znalazłem wideo “za kulisami”. Gość wtedy pokazał co umie – zrobił PATW combo! Wtedy jeszcze nie wiedziałem co to PATW, ale byłem zmotywowany, przestraszony i zmieszany w jednym momencie.

Freestyle 24/7

Wtedy to zacząłem oglądać filmiki z freestylowe dosłownie 24/7. Pierwsze dni gry były bardzo ciężkie dla mnie. Nie miałem pojęcia jak zacząć, ale nie poddałem się. 3 miesiące potem zrobiłem pierwszego 2 kołowca – LATWa.

Gram już od 2 lat. Doświadczyłem wiele bólu przez freestyle, ale jestem szczęśliwy. Dziękuję Lorenzo Majolo. Dzięki niemu zacząłem żyć własnym życiem!

W tamtym roku brałem udział w Superball’u. Był to mój pierwszy raz kiedy uczestniczyłem w tak dużych zawodach. Zebrałem wtedy masę doświadczenia i poznałem wiele osób zainteresowanych tym sportem. Do domu wróciłem z wielką motywacją!

freestyle-stories.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *