Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

nowość
Informacje Informacje

Wakacyjne plany – co nowego? + nowy redaktor!

Wakacyjne plany

– Było coś zadane z matmy? – najczęstsze zdanie które słyszałem przynajmniej kilka razy w tygodniu 🙂 Jednak po 10 miesiącach szkoły wreszcie przychodzą te dwa najlepsze, czyli wakacje! Przez rok szkolny czasami zaniedbywałem stronę ze względu na naukę, lecz teraz to się zmieni! Zrobiłem sobie plan rozwoju strony, który Ci teraz przedstawię. Wcześniej jednak chciałbym Ci podziękować za aktywność na stronie i na profilu facebookowym! Bez Ciebie nie miałbym wystarczająco chęci aby usiąść i napisać coś 🙂 Zaczynajmy!


1.Ulepszenia strony

Pierwszym ulepszeniem, które wprowadziłem jest nowa strona mobilna! Zauważyłem, że ponad połowa użytkowników korzysta z telefonów, dlatego też chcę usprawnić korzystanie z niej właśnie na urządzeniach mobilnych.

Wcześniejsza strona była źle dostosowana – w nowej wersji chciałem, aby było przejrzyściej i przede wszystkim lepiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kolejną, równie użyteczną rzeczą jest slider wyświetlający najnowsze artykuły na stronie głównej. Poprzedni był słaby pod względem jakościowym jak i również wyglądu – rzadko kiedy dodawałem jakiś slajd ze względu na to, że dodatnie go było dosyć czasochłonnym zajęciem – zrobienie odpowiedniej grafiki, dodanie przycisków, linków itp. Teraz nie tylko jest ładniejszy, lecz także pożyteczniejszy i łatwiejszy w obsłudze.


Dodałem też możliwość dostawania powiadomień wtedy, gdy pojawi się coś nowego na stronie poprzez kliknięcie w dzwoneczek w prawym dolnym rogu ekranu! Jeżeli jest ktoś, komu zależy na byciu na bieżąco to serdecznie polecam 🙂

 

 

 


2. Więcej lepszych artykułów

Jeżeli śledzicie stronę na pewno zauważyliście, że większość artykułów to informacje – jednak nie taki był początkowy cel tej strony – chciałem dzielić się również swoimi przemyśleniami dotyczącymi konkretnego tematu. Nie robiłem tego z braku czasu, który poświęcałem na naukę. Teraz ten czas wykorzystam tutaj! Będzie więcej refleksji (nie tylko moich, ale też mojego nowego pomocnika!), artykułów o zdrowiu, odżywianiu i przemyśleń freestylerów na dany temat. Informacje oczywiście też będą, lecz przedstawiane będą nieco w innej postaci.

W przyszłości także będę tłumaczył niektóre artykuły na język angielski – tutaj również pomogło mi Google Analytics – jest kilka procent osób spoza Polski przeglądających tą stronę. Wydaje mi się, że otwarcie się na szersze grono zainteresowanych tym sportem będzie dobrym pomysłem.

 

 

3. Nowy redaktor MakeFreestyle!

Od początku istnienia strony nie myślałem, że ktoś będzie pomagał mi w rozwoju strony – chciałem zrobić to sam. Jednak zrozumiałem, że ciężko zajmować się wszystkim naraz. Dlatego też postanowiłem znaleźć kogoś, kto jest związany z tym sportem dłużej niż ja, kto ma dobry kontakt z innymi i jest ogarnięty – tym kimś jest Michał Brzezicki! Tak naprawdę wyszło to dość przypadkowo – napisałem do niego z zapytaniem czy nie zna kogoś kto mógłby pomóc mi ze stroną, a on zaproponował, że sam może coś popisać! Jestem mega zadowolony, że padło to akurat na niego 🙂 Wpisy od niego już niebawem!

Macie jakieś swoje sugestie co można dodać lub zmienić? Dajcie znać w komentarzu! I oczywiście proszę Cię o ocenę tego artykułu niżej 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *