Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

red-bull-street-style
Informacje Informacje

MakeNews – kwalifikacje Red Bull Street Style, WPSC 10|#1 – Maj

English Version!

red-bull-street-style

Make News!

Rozpoczynam kolejną serię na stronie!

Aby nie dodawać wielu krótkich wpisów i robić sztucznego kontentu na stronie, będę co jakiś czas dodawał wiele informacji w jednym wpisie! Chcę przetestować przez jakiś czas taki rodzaj wpisów i zobaczyć jak się przyjmie.

Dobra, to zaczynamy!


Kwalifikacje RBSS

Coraz więcej krajów zaczyna organizować kwalifikacje mające na celu wyłonienie najlepszego zawodnika, który będzie reprezentował swój kraj na mistrzostwach świata Red Bull Street Style w Polsce. Pierwszym krajem, w którym został zorganizowany turniej był Wietnam – zwycięzcą został Nguyen Ngoc Phat

Kwalifikacje zostały przeprowadzone także w:

Kwalifikacje do RBSS już niedługo odbędą się w USA, Chile (12 maja) i Białorusi (26 maja).


WPSC 10 – jubileuszowe kwalifikacje rozpoczęte!

To już dziesiąty raz kiedy Zhenya Baruzdin rozpoczyna kwalifikacje do ogólnoświatowego internetowego turnieju w stylu sit down,. Freestylerzy mogą wysyłać swoje filmy jak zwykle z dopiskiem russiaff.ru, nie mogą one przekroczyć 1 minuty i 30 sekund oraz mają zostać nadesłane do 3 czerwca – gracze mają więc niecały miesiąc na skompletowanie akcji. Po tym etapie sędziowie wybierają 16 najlepszych filmów, które trafią do fazy grupowej, gdzie freestylerzy zostaną podzieleni na 4 grupy po 4 osoby. Nic innego mi nie pozostało, jak życzyć powodzenia każdemu zawodnikowi – jest ktoś wśród Was, kto będzie próbował zawojować w tym konkursie? Więcej informacji tutaj.


Ciekawe filmy z YouTube z tego okresu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *