Make Freestyle ⚽

Sztuczki z piłką dla każdego!

dieta-sport-freestyle-football-schudnięcie
Inspiracje

Jesteś ciągle zmęczony i nie masz ochoty na treningi? Dieta może być tego powodem!

Wcale nie jestem zmęczony…

Miałem wiele takich dni. Chciałem więcej ćwiczyć ale z drugiej strony ciało mi nie dawało myśleć o treningach. Waga ciała również cały czas malała. Jeśli czegoś takiego doświadczasz to myślę, że mam na to rozwiązanie.

Wtedy jeszcze nie zdawałem sobie sprawy z tego ile jem i co jem. Postanowiłem to zmienić. Tak wiele razy słyszałem że dieta w sporcie jest jednym z tych najważniejszych fundamentów, a mimo tego nie wiedziałem jak się za nią zabrać.

Myślałem że jem jak słoń, a dalej nie tyłem. Po przeglądnięciu różnych for internetowych, oglądaniu odcinków na YouTube czy czytaniu książek doszedłem do wniosku że… trzeba zacząć liczyć kalorie.

Co zyskasz dzięki liczeniu kalorii?

🔸Moim ulubionym aspektem jest to, że można bardzo łatwo kontrolować masę naszego ciała i bez problemowo przytyć/chudnąć (w zależności od naszych celów).

🔸Jesteś świadomy tego co jesz i ile jesz.

🔸Możesz dodać do swojego menu swoje ulubione smakołyki bez większych efektów ubocznych ponieważ jeśli będzie coś nie tak z twoimi kaloriami czy makroskładnikami to aplikacja Cię od razu o tym powiadomi (oczywiście lepiej jakbyś nie przesadzał z tą przetworzoną żywnością).

🔸Zrozumiesz lepiej jak działa na Ciebie dieta w praktyce.

🔸Oszczędzisz sobie nie potrzebne nerwy oraz czas i sam zobaczysz jakie to proste.

Jak liczyć kalorie?

1. Pobierz aplikację do liczenia kalorii (np. Fitatu) lub znajdź odpowiednie strony internetowe do tego (np. kalkulatorkalorii.net).
2. Zakupić wagę kuchenną.
3. Jesteś gotów!

A Ty co sądzisz o liczeniu kalorii? Daj znać w komentarzu! 😉

Fitatu na Androida pobierzesz tutaj!

https://www.youtube.com/watch?v=4mR-w19jkmI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *